O mně

Moderování

 

Rádio

 

Společenské akce

Firemní akce

…jak se mi mikrofon stal osudným.

Narodila jsem se ve Strakonicích, kde jsem po základce chodila také na Gymnázium. Už tam se začala projevovat schopnost mluvit před lidmi a veřejně vystupovat. Tak jsem zastávala funkci mluvčího třídy a první velký projev před lidmi jsem absolvovala na svém vlastním maturitním plese. Měla jsem na starosti proslov studentů…tenkrát jsem ještě neměla potuchy, že se o pár let později stanou maturitní plesy mou hlavní pracovní náplní zimy.

Po gymplu už následovala má další cesta na Univerzitu Jana Ámose Komenského do Prahy na obor Sociální a mediální komunikace, kde jsem se definitivně přesvědčila o tom, že jsem se rozhodla správně. Už při škole jsem začala pracovat jako moderátorka na Seejay Rádiu v Praze. S ukončením vysokoškolského studia jsem ukončila také své působení v mém úplně první rádiu a médiu obecně. Toužila jsem po návratu do mých rodných a milovaných jižních Čech. A tak se taky stalo. Krátce po státnicích jsem vyrazila na casting a hlasové zkoušky do Kiss Jižní Čechy. V té době to byl můj nedosažitelný sen, který se náhle během pár týdnů stal vysněnou realitou. Jako moderátorka odpoledního vysílání jsem na Kissu vysílala 2 roky až do doby, kdy došlo k centralizace a sjednocení všech poboček. Současně s rádiem jsem také moderovala zprávy na Strakonické televizi, kde jsem dodnes a později jsem se stala moderátorkou zpráv i na Jihočeské televizi.

Než jsem se stihla z konce jihočeské pobočky Kissu oklepat, přišla další skvělá nabídka. Dorazit na hlasové zkoušky do Hitrádia Faktor. Na Faktoru vše zapadlo do těch správných kolejí a proto mne můžete slyšet v éteru každý všední den od 9 do 12cti hodin jakožto moderátorku dopoledního drivu.

 …u rádia a televize to ale nekončí!!!

Je pravdou, že rádio je moje srdcovka. Ale možná ještě o trošku víc miluji moderování společenských akcí. A to kvůli lidem, které dělají skvělou atmosféru, která na žádné mnou moderované akci nesmí chybět. A právě proto se těším na každou další…