1cm Šířka A 2 cm Šířka 3yards Extra Silné prodlužování Vlasů Oboustranné Pásky Pro Vlasy Nebo Kůži Útku

171.90 Kč 163.30 Kč

Štítky: vlnité kůže útku prodlužování vlasů, lidské vlasy natě, zala vlasy pásky, rozšíření vlasy pásky, gelové pásky, očko pásky, prodloužení vlasů vlásenka, rozšířením paruka, kůže útku prodlužování vlasů tenké vlasy, velkoobchodní kůže útku prodlužování vlasů.

SKU : n1153 Kategorie:nové
Sdílet:
Popis

  • Použití: vlasy nebo kůži útku
  • Číslo Modelu: 3 metrů
  • Velikost: 3Yards 1.0cm and 2.0 cm width
  • barva: Bílá
  • Množství: 2ks
  • Materiál: super páska
  • Původ: KN(Původu)

1)název položky: Lepidlo Pásky Pro Prodlužování Vlasů 2)barva :jako na obrázku 3)množství : 1ks 1x3yard a 1ks 2x3 dvoře 4)objem:1x300cm/2x300 5)funkce:používá se pro paruky, tupé, prodlužování vlasů a tak dále.

Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky

Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!

Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze