Galvanické All-inclusive Mobilní Telefon Případě Vysoce ochranný Kryt Pro IPhone12

215.79 Kč 163.94 Kč

Štítky: krátký hdmi prodlužovací kabel, gold micro sd rozšíření, micro sd rozšíření linky, 90 hdmi prodlužovací kabel, micro sd rozšíření amazon, micro sd rozšíření nano, usb mini b prodlužovací kabel, micro usb prodlužovací kabel maplin, micro usb prodlužovací kabel baseus, tf micro sd rozšíření.

SKU : n290 Kategorie:Mobilní Telefony, Příslušenství
Sdílet:
Popis

  • Kompatibilní Značka: Apple iphone
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Napůl zabalené Případě
  • Značka: Greatlizard
  • Kompatibilní iPhone Model: iPhone12 Pro Max.

【Super snadná instalace】: silné Magnetické adsorpce mobilní telefon shell (celkem 16 magnetických bodů), automatické zavírání, jednoduchá montáž. Další způsoby instalace jsou na vás čeká, aby to zjistil. (Poznámka: Prosím, odstraňte chránič obrazovky, pokud je chránič obrazovky na vašem telefonu, jinak to bude mít vliv na normální použití pouzdro na mobil.)

【Všestranný obrany】: Plné tělo, kovový rám ochrana a Anti-drop a Šok-absorbující design. Zvedl rámy zvedněte displej a fotoaparát vypnutý, ploché povrchy, toughend nanoglass zpět, anti-scratch a anti-špinavé, chránit váš telefon od poškrábání, šoku a rozmazání, prémiové materiály nabízejí bezkonkurenční ochranu a zvýšenou trvanlivost.

【Přesné výřezy】: Podpora bezdrátového nabíjení a nebude mít vliv na přenos signálu. Je to super, bezproblémové, až případ kusů dotek, tenký kryt sedí dobře na vašem zařízení a aby bylo snadné, aby přístup ke všem portů, reproduktory, nabíječky a všechny iPhone funkcí.

Obsah Balení:

1 stanoví

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
  • Juck2000  — 

    Photo is for metal with the extension gender was with me. Plastic with the extension gender has arrived. Recognition is not well made Pictures for fishing by purchase. Feel good.