Solární Panel, Vodní Fontány, Zahradní Fontány Čerpadla, Solární Zahradní Fontány, Vodopády Energie Waterfontein Solární Mini Solární Fontána

337.78 Kč 239.89 Kč

Štítky: solární fontána, fontána, pro fontány čerpadla, výzdoba kašny, vodopád fontány dekorace, fontány vnitřní, vodní fontány vodopád, modrá solární fontána, vnitřní zařízení polici, hořák kadidlo vodopád.

SKU : n292 Kategorie:nové
Sdílet:
Popis

  • Číslo Modelu: I
  • Materiál: Plastové

[1.0 W Slunce, Fontány] Sunbird Povodí Fontány lze spustit automaticky, pouze 3 sekundy za přímého slunečního světla, s vodní sprej výšky 30-50cm. Bez napájení nebo baterie potřebné.

[4 volitelné postřikovače] 4 různé trysky, může splnit vaše různé potřeby pro sprej na výšku nebo sprej tvar. Výška vody může být upravena změnou trysky, aby se zabránilo stříkání z vodní nádrže.

[Snadná instalace] Jen dát čerpadlo do vody, a jakmile na solární panel je vystavena slunečnímu záření, fontána bude automaticky čerpadlo voda do 3 vteřin. Žádné nástroje jsou povinné a není vůbec žádný problém.

【Více Používá】 Tento nový typ solárních čerpána kašna je ideální pro ptačí lázně, akvária, malé rybníky, bazény, zahrady, terasy, trávníky a kyslíku v cirkulující vodě. Přinese vám více radosti.

【Použít Tip】 Prosím, mějte dostatek vody a udržet vodu, panel a čerpadlo v čistotě, aby bylo zajištěno, že panel není blokován nebo čerpadla je blokován. Sluneční světlo a fontány efekt je lepší.

funkce:

Solární energie: ochrana životního prostředí, 6v / 1,0 w solární dekorativní fontána a bezkartáčové čerpadlo

Automatický provoz: stačí dát solární panel na slunci, aby automaticky spustit, cirkulace vody je dobrá, a to může absorbovat kyslík

Plovoucí a ponorné funkce: vyberte, zda chcete plavat nebo se ponořit solární fontána pod vodou, vhodný pro ptačí lázně, akvária a / nebo malé

Snadné čištění: snadno odstranit střídavý čerpadla podle potřeby

specifikace:

Materiál: houba, ABS

Hmotnost výrobku: 180g

Balení velikost: 146*140*44mm

Solární panel: 6V / 1,0 W,

Maximální průtok: 200L / H

Maximální dopravní výška: 35-50cm, konvenční: 10 ~ 15 ";

Minimální hloubka vody fontány by měl být 1 3/4 "

Průměrná délka života:> 10000 hodin

Obsah Balení:

1 x solární čerpadlo

4 x trysky příslušenství

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze