Automatické oblouku a čepici CNC pochodeň výška controller(SF-HC30A) pro CNC plazmové řezací stroje, a plamen frézy THC

5 873.49 Kč

Štítky: cnc ovládání desky, hlava cnc plazmy, nc frézky, plasma cutter, hroznové řezací stroj, cnc router, thc tauren, bl cnc control board, plazmatické thc, ovládání f2100b.

SKU : n299 Kategorie:Obráběcí Stroje A Příslušenství
Sdílet:
Popis

  • Značka: NoEnName_Null
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: SF-HC30A
  • Certifikace: NIC

Nejsme jen prodejce produktu, jsme profesionální poskytovatel služeb. Zajišťujeme kompletní kolo technická podpora a po prodejní servis. Vaše 100% spokojenost je naše snaha.

Pochodeň Výška Controller /CNC plazmového hořáku výška 1. Krokový motor namísto konvenční STEJNOSMĚRNÝ motor, je to rychlejší a plynulejší navíc výrazně delší životnost. 2. Přímo zobrazení výšky řezací trysky v kapacitní řízení výšky režim 3. Integrace mechanické zvedací zařízení a výšky regulátor 4. Obvod využívá SMD technologie bez nastavitelných zařízení; Všechny digitální ovládání technologie zajišťuje vysokou spolehlivost výrobku. 5. Funkce "one-klávesy výška kalibrace" zaručuje, že v žádném případě, uživatel potřebuje pouze stisknout jednu klávesu kalibrace na absolutní měření výšky a dosáhnout lineární měření výšky. 6. Shell používá tamper-důkaz, vodotěsné a vlhkosti-důkaz, hliníkové krabice uzavřené konstrukce, zejména pro těžkou životní prostředí 7. Rozhraní je jednoduché a snadné ovládání. Je vhodný pro jakékoliv řezání plamenem a plazmové řezání CNC systému nebo pomocí sám. 8. Asynchronní komunikační funkce umožňuje spojení s CNC systému a usnadňuje nastavení parametrů, automatické/manuální ovládání, úhel zúžení přechodu kontroly a výměny údajů.

Vstupní Napětí

DC 24V±2 V

Jmenovitý Proud

3

Použitelný motor

17/23 HS série krokových motorů

Manuální nastavení rozsahu

0-100 mm

Automatické řízení výšky rozsah

3 -30 mm

Nastavení rychlosti automatické řízení výšky

3000 mm/min ( 30 °sklon )

Ovládání přesnost

±0,5 mm

Rozměry nástavby

(155 ×87 ×71) mm

Celková hmotnost kapacitní řízení výšky

1.990 kg

Celková hmotnost oblouku napětí regulace výšky

1.645 kg

Systém detekce

kapacita výška detektoru a obloukového napětí výška detektoru

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
  • Nicky205  — 

    The seller is on top, as always!