Umělé drachena, vyrobené s nejlepšími materiály, Ideální pro domácí dekoraci

1 054.65 Kč

Štítky: bonsai, ritsu tainaka, rock dekor domů, pouštní party, váza dekor domů, hakuouki, ROSTLINA, mini pepř, čínské peníze strom, geody výzdoba domů.

SKU : n395 Kategorie:nové
Sdílet:
Popis

  • Původ: ES(Původu)
  • Typ: Dracaena
  • Značka: ColoryVertical

Umělé drachena, vyrobené s nejlepšími materiály, Ideální pro domácí dekoraci

Vyzdobit váš domov s zvláštní a sofistikovaný styl, přináší dotek elegance v kanceláři či recepci, a to je opravdu jiné jako dekorativní prvek na svatby a speciální akce.

Ušetřit na údržbu (není třeba pro vodu, kompost,... podestě) a můžete ozdobit prostory, kde to není výhodné, aby místo přírodních rostlin, jako jsou ložnice, koupelny a kuchyně.

V zájmu dosažení velmi podobný vliv na přírodní a vysoce kvalitní drachens, používáme nejlepší materiály při jejich výrobě (vlastní výroba podle odborníků v oblasti)

Strom složený z umělé protokoly s pobočkami z vysoce kvalitní kloubové, takže můžeme dát mu požadovaný tvar. Plastový květináč v černé barvě.

Měření-stromu: 80cm/ 120cm / 130 cm / 155 cm výška x 50 cm šířka. Květináč: 25 cm x 25 cm široký.

Používáme nejlepší materiály při jejich výrobě umělých rostlin, tak, že můžeme dostat produkt té nejvyšší kvality, nejvíce jako přírodní Dracena. Důrazně se doporučuje, aby vyzdobit váš domov, dát nádech elegance do kanceláře, jsou ideální na recepci, nebo jako dekorativní prvek v svateb a akcí. Dostanete speciální, elegantní a sofistikované dotek šetří údržbu přírodních rostlin. Výrobek je vyráběn v našich zařízeních odborníky na toto téma. Ideální pro domácí dekorace, vysoce kvalitní materiály. Naše rostliny patří černé plastové květináče, ideální pro vás na výzdobu ty rohy vašeho domova.

Když si vytvořit svůj nákup obdržíte strom nebo rostlina připraven být umístěn na zvláštní stránce. Jednoduše, doporučujeme tvarování větví v závislosti na vaší chuti tak, že rostlina správně vyzdobit požadované místo.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
  • Kerrylee Cute31  — 

    Very realistic look! Superfast shipping from spanish warehouse to Austria! Recommend seller! This is the third artifical plant I order from him!

  • Barbara 52fi  — 

    Très bien