MOZA AirCross 3-Axis Gimbal Stabilizátor pro Mirrorless Fotoaparátu až na 3,9 Lb

6 002.57 Kč

Štítky: eachine kamery, stabilizátor, těžký gimbal stabilizátor, moza air 2, zhiyun jeřáb cn, gimbal smartphone, hladké q zhiyun, hra kapesní přehrávač, handheld gimbal, mini moza, gimbal.

SKU : n3 Kategorie:nové
Sdílet:
Popis

 • Valivý Úhel: 100
 • Nakonfigurován Pro: mirrorless kamery
 • Aplikace Nastavení: Ano
 • Typ: Handheld Gimbal
 • Podpora Dálkového Ovládání: Ano
 • Materiál: Hliník
 • Velikost: 90MM*88MM*294MM
 • Hmotnost (g): 1121
 • Číslo Modelu: aircross
 • Titulkování Úhel: 100
 • Komunikace: Pevné
 • Fotoaparát Integrace: No
 • Značka: moza
 • Os: 3-Osy
 • Nabíjení pro Mobilní Zařízení: No
 • Balíček: Ano
 • Posouvání Úhel: 100

Podporuje Všechny Mirrorless Fotoaparáty s Max. užitečné Zatížení 1,8 kg

Max. nosnost 1,8 kg umožňuje MOZA AirCross podporovat všechny mirrorless kamery široce používán na trhu.Jeho elegantní a kompaktní design, úžasné stabilizaci výkonu, aby to nejlepší volbou pro mirrorless kamery vytvořit hladké videa.

Rychloupínací Systém Kompatibilní s Manfrotto a Arca Swiss

Na MOZA AirCross přichází s univerzální rychloupínací systém.Podstavec pro montáž kamery je kompatibilní s rychloupínací destičky od 50,5 mm do 55 mm, což je na světě 1. gimbal, který se hodí dobře jak Manfrotto 501PL a rychloupínací destičkou Arca.Takže, to je snadno odstranit fotoaparát od stabilizátor, stativ, nebo plošinu bez odpojení rychloupínací destičkou.

Založení Režimu

S upgrade firmwaru, MOZA AirCross může dosáhnout 360°otáčení v yaw ose, dát uživatelům první pozorovací úhel a pocit překračování času a prostoru.Pojďme vytvořit snový a filmové záběry s MOZA AirCross, a už starat o kreativní dovednosti!

Napodobují Pohybové Ovládání Gimbal

Na MOZA palec regulátoru využívá quick-citlivé senzory umožňují napodobovat ovládání gimbal pohyby.Po spárování palec regulátoru s AirCross, můžete si pan, tilt, roll to gimbal bude napodobovat a sledovat pohyby.To dává provozovateli nejvíce citlivé ovládání.

Neomezený Zdroj Energie pro Fotoaparát a Gimbal

Sony Alpha kamery potřebují extra moc, vzhledem ke krátké životnosti baterie.DC výstupní konektor v gimbal nabízí připojení figuríny baterie pro napájení pro všechny Sony a Panasonic mirrorless kamery, aby váš fotoaparát, poslední s neomezenou výdrž baterie pro celodenní použití.

Revoluční design v MOZA AirCross začíná s inteligentní napájení technologie.Díky 12.6 V DC DO konektoru v úchopem, 3rd party power bank může být připojen k gimbal pro zdroj energie, dosažení nabíjení při střelbě.

Sportovní Zařízení V Režimu

Na základě optimalizačních algoritmů.MOZA AirCross může uvolnit potenciál motorů v blesku, stejně jako high-end auto jednou ve Sport Gear režimu.To může reagovat na každý jemný pohyb bez zpoždění a dosáhnout úžasnou scénu přechod bez post-zpracování.Od teď se nemusíte bát, že přijdete o snímky.

Automatické Ladění pro Optimální Parametry

Tím, že staví na nejnovější DeepRed technologie jako citlivý snímač a pokročilé řídicí algoritmus zavést snadné auto-tuning.Vestavěný Auto-tune funkce, spolu s efektivním systémem výpočtu, umožňuje MOZA Aplikaci najít optimální parametry na základě celkové hmotnosti pro vaše gimbal.Teď máte není třeba nastavit parametry ručně.

Dálkové Ovládání a Duální-Režim operátora

Volitelné MOZA palec regulátoru využívá intuitivní software, technologie a speciální design, aby nabídka ovládání kamery, gimbal ovládání, nastavení parametrů a kalibrací.To poskytuje pohodlí pro 2. provozovatel dálkové ovládání ve vzdálenosti do 50 metrů.

Vytvořit Úžasné Dlouhé expozice-Motion Timelapse

Střílet neuvěřitelné timelapse video, aby si krásný východ slunce, západ slunce, květiny kvetoucí, hvězdné nebe!Expoziční čas, trvání, intervaly a cesta může být definována v rámci MOZA Aplikace.Pouze s MOZA APLIKACE a požadované USB kabely, MOZA AirCross bude začátek dlouhé expozice-motion timelapse fotografování.

Dálkové Ovládání a Duální-Režim operátora

Accessorize pro Plné Rozšíření

Díky 1/4"porty v úchopem, MOZA AirCross podporuje řadu koně a rozšíření.Můžete připojit dvojí rukojeti pro obouruční použití a možnosti upevnění pro další příslušenství, jako je video monitor a palec regulátoru, připojte světla a mikrofon na gimbal.

MOZA Aplikace na vašem Telefonu

Na MOZA Asistent Aplikace funguje jak na iOS a android systém.Nastavení parametrů, kalibraci senzorů, gimbal control, provoz v režimu výběru, firmware upgrade a time-lapse jsou přístupné s Aplikací na vašem telefonu.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Bugagomg  — 

  Everything came very quickly. Works! Very satisfied! Seller indicated the cost on the parcel is lower, so did not have to pay tax! Thank you so much!! Recommend