Yaqi Matné Černé Barvy Vroubkovaným Bar Double Edge Holicí Strojek Hlavy

150.60 Kč

Štítky: makro, břitva yintal, nebezpečné yaqi břitva, holicí strojek, double edge břitva bezpečnost, břitva oholit, bezpečný holicí strojek hlavy, seki holicí strojek, břitva yaqi, kovový zinek.

SKU : n471 Kategorie:nové
Sdílet:
Popis

 • Použití: Tvář
 • Pohlaví: Muž
 • Typ Položky: břitva
 • Značka: DLCyaqi
 • Materiál: zinkové Slitiny
 • Číslo Modelu: SRH04B

Yaqi Matné Černé Barvy Vroubkovaným Bar Double Edge Holicí Strojek Hlavy

Holicí hlava materiál: Slitina Zinku Barva: Matná Černá Hmotnost:28,4 g Logo : bez Dodávky: Ruské zákazníky, prosím, splnit vaše celé jméno(obvykle obsahují tři části) na vaši adresu tak, aby jste mohli přijímat vaše položky. Objednávky budou odeslány do 48 hodin po zaplacení obdržel. To obvykle trvá 12-60 dnů doručit na vaši adresu, v některých zemích může trvat 90 dní. Zpoždění se stává sometims, pokud nechcete dostávat vaší zásilky ve správném čase, prosím, kontaktujte vaše místní pošta a vlastní. Pokud se nemůžete dočkat a chcete objednávku stornovat, prosím, vyberte důvod "nechci, aby tento bod víc." Vezměte prosím na vědomí, Vlastní Povinnost, je kupující odpovědnost, která není zahrnuta v ceně. Balíků do Itálie, Španělsko, Kanada, Chile, bude zpoždění několik dní. Pokud si mysli toto, prosím, místo vaší objednávky. O Yaqi YAQI je profesionální ve výrobě všech druhů holicí štětce od roku 2007. Yaqi je zaměřen na navrhování a výrobu vynikající kvalitu výrobků, a nyní populární po celém světě. Dnes, zákazníci mohou těžit z Yaqi M2C(výroba na přání zákazníka) podnikání bez placení extra peníze na distributora, nebo se strachovat, zda výrobek, který jste zakoupili, je padělek. Uložit své peníze, koupit od Yaqi FACTORY STORE. Zpětná vazba Zákazníci jsou naši přátelé a vaše spokojenost je Yaqi 's prioritou Číslo 1. Pokud se vám líbí náš produkt, prosím, zanechte nám 5 hvězdiček a pozitivní zpětnou vazbu. Prosím nenechávejte žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor dříve, než se obrátíte s námi. Máte-li jakékoli další otázky, nebo se vrátit žádost, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím zprávy. Zprávy budou odpověděl do 24 hodin s výjimkou soboty a neděle. Uděláme, co bude v našich silách, aby sloužit a pomoci našim zákazníkům řešit problémy. Pracovní doba: GMT+8 Peking Čas 8:30 - 18:00, od pondělí do pátku.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Oleksandrdovzhenko  — 

  The article is not the one I asked for. I tried to contact the seller but He's not responding. I disapprove of this seller.

 • Stfuitzlalalenax  — 

  The head without logo is identical to the head with logo, there are no differences. I just prefer things without inscriptions. So read the reviews on rab1702 (the most running machine of this company), and here I will only add a little, walking through the nuances. 1) fire-sharp blade Astra SP with this head-over (scary move); more comfortable moderately-sharp Rapira PL (you can wave bolder). 2) when cutting the hairs, the metal plate, and then the whole design, posvanit (seasonal metal ringing)-An interesting effect. 3) the blade is symmetrically positioned (behind the ears), but you can back up and put a slightly larger flight on one side, I.E. The enthusiasts have something to do. By the way, the coup of a walking blade gives him another time-it's not a myth.