W1212 AC 220V LCD Digitální Teplota Vlhkost Regulátor Časovač SHT20 Senzor Sondy pro Inkubátoru Akvárium Termostat, Hygrostat

433.52 Kč 338.21 Kč

Štítky: kuchyně kohoutek, am2320, digitální termostat controler, analogový snímač teploty arduino, Aosong, htu21d, tca9548a, počasí digitální regulátor teploty, inkubator controller, muži inkubátoru.

SKU : n487 Kategorie:Měření & Nástroje Analýzy
Sdílet:
Popis

 • Původ: KN(Původu)
 • Opatření Typu: E
 • Teorie: Digitální Termostat
 • Použití: Domácnost
 • Certifikace: NIC
 • Je Inteligentní Zařízení: No
 • Velikost Displeje: 2.0 - 3.9 Cm
 • Max. Měření Teploty: 49°C A Pod
 • Typ Displeje: Digitální
 • Napájení Typ: Nabíječka
 • Styl: Stojící Stanice
 • Značka: OOTDTY
 • Typ: E
 • Číslo Modelu: Digitální Termostat

Specifikace: název Produktu: Inteligentní teploty a vlhkosti vzduchu regulátor model Výrobku: W1212 Napájecí napětí: AC110 -220V Pracovní frekvence: 50HZ rozsah Měření: -40 -120°C 0 -00%RH přesnost Měření: teplota ± 0,3°C, vlhkost ± 3%RH Senzor délka kabelu: 100CM Velikost: 79.5*43*36mm Shell materiál: povrch skořepiny ABS, dolní shell samozhášecí ABS

Poznámka: výrobek má funkci hodin s baterií. Produkt je dodáván bez baterie. Zákazník musí koupit baterii sám. Model baterie: CR1220 3V tlačítko. Baterie musí být kalibrován poprvé.

Čas kalibrace provozního režimu: 1. V případě zapnutí, stiskněte dlouze tlačítko nastavení tlačítko pro vstup do nastavení rozhraní, krátké stiskněte tlačítko nastavení tlačítka rychle přepínat (P/F/H), nastavte čas na H, a zvolte H1-H5 pomocí tlačítek nahoru a dolů. Pokud potřebujete v reálném čase, nastavení hodin, zvolte odpovídající H1 položku, krátce stiskněte tlačítko napájení pro vstup do nastavení času, až je tlačítko pro zvýšení, dolů tlačítko je snížit, a tlačítko napájení je potvrdit

Pokyny pro nastavení provozu: V případě zapnutí, dlouhý stiskněte tlačítko na tlačítko nastavení pro vstup do rozhraní nastavení, krátce stiskněte v nastavení rozhraní, rychle přepínat (P/F/H), můžete použít nahoru a dolů šipkami vyberte P1-P5/F1-F4/H1-H5, a pak krátce stiskněte tlačítko napájení je OK pro vstup do nastavení parametrů

Tipy: ①In normálním režimu, krátce stiskněte nastavení klíče nebo plus a minus tlačítek pro zobrazení nastavení parametrů, vrátí do normálního režimu po 1 sekundu. ②In režimu nastavení, pokud nestisknete žádnou klávesu, jedná se automaticky vrátí do normálního pracovního režimu po 10 sekundách. ③In režimu nastavení, když je určitá možnost je nastavena hodnota, pokud je tlačítko napájení není stisknuto pro potvrzení návratu, to se automaticky vrátí do normálního pracovního režimu po 10 sekundách, a hodnota nebude uložena.

Klíč Popis:

1. Tlačítko napájení:

①Long stiskněte spínač

②In režim nastavení, krátce stiskněte je potvrzením klíčové

2. Nastavení klíče:

①Short stiskněte pro zobrazení teploty režim, krátce stiskněte znovu pro zobrazení vlhkosti režim ovládání

②Long stiskněte pro vstup do rozhraní nastavení, krátce stiskněte tlačítko nastavení v rozhraní nastavení zvolte, regulace teploty a regulace vlhkosti nebo režim čas (to je, P a F a H, přepínání režimu)

3. + klíč:

① Na homepage, krátké stiskněte pro zobrazení cíle-teplotní spínač času, stiskněte dlouze tlačítko pro zapnutí cíl-teplotní spínač času

②In menu režimu, krátce stiskněte a 1 dlouhý stiskněte tlačítko a pokračujte na přidat

4.-Klíč: ① krátce stiskněte pro zobrazení cíle-vlhkost spínač času na domovskou stránku, dlouhým stisknutím tlačítka otočit na cíl-vlhkost přepínač času

②In menu režimu, krátkým stiskem se sníží o 1 a dlouhým stisknutím tlačítka, aby i nadále klesat

5. Kombinace klíč: nastavení klíče + číslo minus (obnovit tovární nastavení)

V zapojeném stavu, stisknutím a podržením kombinace kláves současně dojde k obnovení továrního nastavení

Režim popis:

Oba vytápění a chlazení v regulaci teploty režim a zvlhčování a odvlhčování regulace vlhkosti režim je třeba nastavit ručně

Regulace teploty režim:

1. Režimu chlazení: (můžete krátce stiskněte tlačítko nastavení na domovské stránce pro prohlížení, nebo můžete vidět značku "sněhová vločka" na obrazovce, to znamená, že současný režim chlazení)

①When v reálném čase teplotu ≥ cíl-nastavení teploty hodnota (OBJ TEMP) + rozdíl teplot nastavení hodnoty, které vstoupí chlazení stav relé funguje, a chlazení začíná.

②When real-time teplota klesne na cíl-nastavení teploty hodnota (OBJTEMP), chlazení relé přestane fungovat termostat vstoupí teplota kontrolu stavu a teploty ovládání rozsah je rozdíl teploty nastavení hodnoty.

③When real-time teplota ≥ cíl-nastavení teploty hodnota (OBJ TEMP) + teplotní rozdíl hodnota nastavení, termostat vstoupí do kompresoru zpoždění státu, a chlazení relé začne pracovat po kompresoru zpoždění.

2. Režim topení: (můžete krátce stiskněte tlačítko nastavení na domovské stránce pro prohlížení, nebo symbol slunce může být viděn na obrazovce, to znamená, že aktuální topný režim)

① Při real-time teplota je nižší než cíl-nastavení teploty hodnota-rozdíl teploty nastavení hodnoty, které vstoupí stát, topení a topení relé funguje.

②When teploty topení dosáhne cíle-hodnota teploty topné relé přestane fungovat termostat vstoupí teplota kontrolu stavu a teploty ovládání rozsah je rozdíl mezi teplotou nastavenou hodnotu.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze