DIY Multifunkční Hodiny Auto Teplotu, Sledovat Napětí Baterie Voltmetr DC 12V

259.90 Kč 189.76 Kč

Štítky: konstantní proudové zatížení, baterie bluetooth monitor, 3v baterie tester, kapacita baterie monitor, 12v baterie metr, Monitor baterie 12v, monitor baterie zkrat, baterie rozchod, aaa tester, černá usb tester.

SKU : n550 Kategorie:nové
Sdílet:
Popis

 • Výrobce Číslo Dílu: 1AA800377
 • Hmotnost Položky: 31g
 • Původ: KN(Původu)
 • Umístění na Vozidle: Zadní
 • Další Číslo Dílu: --
 • Položka Délka: 58mm
 • Výměnu Číslo Dílu: --
 • Typ Materiálu: Plastové A Kovové
 • Speciální Funkce: DIY Multifunkční Clock Teplota Monitor Napětí Panel Metr
 • Šířka Položky: 17mm
 • Položka Výška: 22mm
 • Země/Region Výroba: Čína

DIY Multifunkční Vysoká-přesné hodiny, vnitřní a vnější teplota Auto Baterie Monitor napětí Panel Metr DC 12v

Popis:

Multi-funkční elektronické hodiny modul, nastavit čas, vnitřní a vnější teplota, napětí jako jeden. Můžete zobrazit jednotlivé položky, nebo můžete procházet položky střídavě a přizpůsobit položky, které mají být zobrazeny. Čas čipu pomocí Epson RX8025T čip, tento čip je teplotně kompenzován hodiny čipu, čas, přesné. Standard 0,3 m +1,5 m, modul s dvěma vodotěsné sondy, teplotní rozsah -35 ~ 120 stupňů. S nastavení jasu, 3 jas nastavitelný. A automatický jas funkce, může být v noci tma, rozzáří během dne.

Specifikace:

1, pracovní napětí: DC 5.0 ~ 28V

2, velikost rámu: 22 * 58 mm

3, Montážní otvor velikost: 19.5 * 56 mm

4, zobrazení Napětí rozsah: 5.0 ~ 28V

5, zobrazení teploty rozsah: -35 ~ 120 ℃ (Dvě teplotní čidla ,0.3 m +1,5 m)

6, napájení délka kabelu: 28 CM

Jak používat:

AŽ klíč:

Za normálního zobrazení stisknutím tohoto tlačítka bude přepínat mezi šesti displej státy 【Time】 → 【Datum】 → 【Teploty 1】 → 【Teplota 2】 → 【Napětí】 → 【Střídavý Cyklus Display】. (Poznámka: položky zobrazení a spínací interval v alternativní cyklus režimu zobrazení lze upravit pomocí "dd" a "dF" parametry v tomto pořadí. Viz následující tabulka

Pod klíčem:

Za normálního zobrazení, stiskněte toto tlačítko pro vstup do nastavení času \ data \ rok \ parametr. Stiskněte tlačítko "body" začal blikat, stiskněte tlačítko pro nastavení hodnoty. Po nastavení, stiskněte klávesu znovu, "hodina" začne blikat, stiskněte tlačítko upravit hodnotu. A pak stiskněte klávesu pro vstup do nastavení data [Všimněte si, že uprostřed tlustého střeva nesvítí], "den", začala blikat, stiskněte tlačítko, po melodii "měsíc" začal blikat, tune a potom stiskněte klávesu "rok" start Bliká, stiskněte klávesu pro nastavení parametrů do rozšířeného nastavení, viz následující "kód význam a úlohu tabulky"

Význam kód, naleznete na následující

1.0.0 u

Napětí chyba měření korekce kladné číslo zvyšuje, záporné číslo se snižuje. Například, skutečné napájecí napětí 12.0 V, ale ukazuje tabulka 11.9 V, to je upravena na 0,1 u.

2.Ac

Teploty ① chyba kalibrace parametrů. Kladné číslo zvyšuje, záporné číslo klesá, jednotkou je stupeň, rozsah nastavení je -5 ~ 5. Například, pokud si myslíte, že zobrazená teplota je 1 stupeň vyšší než je skutečná teplota, pak nastavte Ac: -1, takže elektronické hodiny, je automaticky snížena o 1 stupeň a zobrazí.

(Poznámka: Pokud nemáte standardní teploměr pro referenční, je doporučeno, aby to jako Ac: 0)

Teploty ② chyba kalibrace parametrů. Kladné číslo zvyšuje, záporné číslo klesá, jednotkou je stupeň, rozsah nastavení je -5 ~ 5. Například, pokud si myslíte, že zobrazená teplota je 1 stupeň vyšší než je skutečná teplota, nastavte ji na AC: -1, takže elektronické hodiny se automaticky odečte o 1 stupeň a znovu zobrazí.

(Poznámka: Pokud nemáte standardní teploměr pro referenční, je doporučeno, aby to jako AC: 0)

3.dd

Vlastní cyklus ukazuje na displeji položku

[dd: 0] dobu + teplotu 1 + teplotu 2+ napětí

[Dd: 1] dobu + teplotu 1 + teplotu 2

[Dd: 2] čas + teplota 1 + napětí

[Dd: 3] čas + napětí

4.Df

Spínač časový interval, ve vlastní cyklus, zobrazení, jednotka je za druhé, regulační rozsah je 1 ~ 9. Například, dF: 3, spínací interval je cca 3 sekund pro přepnutí zobrazení položky jednou.(Prosím, není nastaven na "0")

5.LL

Úroveň jas displeje, rozsah nastavení je 1 ~ 3, LL: 1 je nejtmavší, LL: 3 je nejjasnější.

6.AL

Automatické ovládání jasu přepínač, AL: 0 pro vypnutí, automatické ovládání jasu, AL: 1 zapněte automatickou regulaci jasu. Při nastavení na AL: 1, elektronické hodiny se bude měnit jas na úroveň 1 po 19:00 každý den a změnit úrovně na úroveň 3 každý den po 07:00.

poznámka:

Po úpravě AL volbu, stiskněte tlačítko "Dolů" znovu pro návrat do normálního zobrazení stavu, všechny parametry a nastavení mohou být uloženy.

Balení obsahuje:

1ks DIY Multifunkční Clock Teplota Monitor Napětí Panel Metr

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze