40 mm 1.25 inch Plossl Okulár Objektiv - 4-prvek Plossl Design - se Závitem pro Standardní 1,25 palcové Astronomie Filtry

677.28 Kč 379.30 Kč

Štítky: rybina celestron, zelený filtr astronomie, 40mm vzduchový filtr, antické astronomie, okulár nastavení, foto monokl, okulár usb, celestron raci, okulár plossl, příslušenství korea astro.

SKU : n868 Kategorie:Ozdoby
Sdílet:
Popis

  • Původ: KN(Původu)

Popis:

Navržen s vysoce kvalitní 4 prvek designu a nabízí velkorysý 48°zdánlivé zorné pole;ideální pro široké pole měsíčních pozorování;střední hvězdokup;poskytovat širokou škálu zataženo mlhoviny a deep sky cíle.

Měkké gumové oko stráž, která je vlastní vybavená s bajonetem a záhyby dolů pro pohodlí eyeglass nositele a chrání brýle od poškrábání.

Plně potažené okuláry s všechny černé interiéru;bez zavedení dodatečných barva pro vyšší zvětšení;vysoce achromatické;zvýšit detaily Jupiter, Saturn, Mars, Venuše a planetární filtry.

Nabízí přesné standardní 1.25" barel pro jakéhokoliv 1.25" průměr dalekohledu;1.25" astronomie filtry a sklopte gumové eyeguard pro pohodlné prohlížení, stejně jako blokování rozptýleného světla.

Je dodáván s robustní plastové pouzdro-proect okulár od prachu a vlhkosti.

Specifikace:

Typ: Dalekohled Okuláru

Ohnisková vzdálenost: 40 mm

Hlavně velikost: 1.25" /31.7 mm

Zdánlivé zorné pole: 48 stupeň

Nátěry: fully multi coated

Objektiv prvky: 4

Zčernalé objektiv hrany: ano

MAX Průměr: 38 mm/1,5 palcový

Délka: 40mm/1,6 palce

Balíček Zahrnuje:

1ks Dalekohled Okuláru

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze